Znaleziony temat: wirtualna uczelnia wsb

Wirtualna uczelnia WSB – jak korzystać z platformy edukacyjnej?

Wirtualna uczelnia WSB to platforma edukacyjna, która umożliwia zdalne nauczanie dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Dzięki niej można mieć dostęp do materiałów dydaktycznych, zadań, testów oraz kontaktować się z nauczycielami i kolegami z klasy. Jak z niej korzystać?

1. Zaloguj się na platformę

Aby skorzystać z wirtualnej uczelni WSB, należy zalogować się na stronie https://elearning.wsb.pl/. Do logowania potrzebne są dane do konta, które otrzymuje się po zapisaniu się na studia. Po zalogowaniu się, można wybrać swoją klasę i przedmioty, z którymi chce się pracować.

2. Przeglądaj materiały dydaktyczne

Na platformie edukacyjnej znajdują się materiały dydaktyczne w postaci prezentacji, plików PDF, filmów oraz innych multimediów. Można je przeglądać i pobierać na swój komputer lub smartfon. Dzięki temu można uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.

3. Wykonuj zadania i testy

Wirtualna uczelnia WSB umożliwia wykonywanie zadań i testów, które są przypisywane przez nauczycieli. Po wykonaniu zadania lub testu, można otrzymać ocenę oraz komentarz od nauczyciela. Dzięki temu można śledzić swoje postępy i wiedzieć, w których dziedzinach należy się jeszcze poprawić.

4. Kontaktuj się z nauczycielami i kolegami z klasy

Na platformie edukacyjnej można kontaktować się z nauczycielami oraz kolegami z klasy. Można zadawać pytania, omawiać materiały dydaktyczne oraz wymieniać się uwagami. Dzięki temu można lepiej zrozumieć materiał oraz poznać nowych ludzi.

Wirtualna uczelnia WSB to doskonałe narzędzie dla studentów, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w sposób wygodny i efektywny. Dzięki niej można uczyć się w dowolnym miejscu i czasie oraz mieć kontakt z nauczycielami i kolegami z klasy. Warto z niej korzystać!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: wirtualna uczelnia wsb

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Szkoła Podstawowa Nr 1 – Oferta Edukacyjna

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bydgoszczy oferuje swoim uczniom szeroki zakres edukacji. Przygotowujemy uczniów do życia w społeczeństwie, w którym nauka jest najważniejsza. Nasza oferta

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.