Znaleziony temat: howard storm świadectwo

Howard Storm – świadectwo życia

Howard Storm to amerykański artysta i nauczyciel, który w 1985 roku doświadczył niezwykłego zdarzenia. Podczas wakacji we Francji, Howard nagle zachorował na zapalenie jelit. Jego stan pogorszył się na tyle, że trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego perforację jelita. Howard potrzebował natychmiastowej operacji, jednakże w szpitalu brakowało wolnych łóżek i lekarzy. W końcu, po kilku godzinach oczekiwania, Howard został przetransportowany do innego szpitala, gdzie miał być poddany operacji.

W tym momencie Howard doświadczył czegoś, co zmieniło jego życie na zawsze. Został nagle otoczony przez ciemność i poczuł, że jego dusza opuszcza ciało. Wkrótce potem zobaczył światło, które przyciągało go coraz bliżej. Kiedy dotarł do światła, zobaczył przed sobą postać, która okazała się być Jezusem Chrystusem. Jezus zaprosił Howarda do swojego Królestwa i zaczął rozmawiać z nim o jego życiu.

Howard był zaskoczony tym, co się dzieje. Przecież był nauczycielem i artystą, a nie religijnym fanatykiem. Jednakże Jezus powiedział mu, że to, co robił w życiu, miało znaczenie i że każdy człowiek ma swoje miejsce w planie Bożym. Howard zrozumiał, że jego zadaniem na Ziemi było pomaganie innym ludziom i że to właśnie daje sens jego życiu.

Po tym doświadczeniu Howard wrócił do swojego ciała i został poddany operacji. Zdrowie Howarda powoli wracało, ale jego życie już nigdy nie było takie samo. Zrozumiał, że musi zmienić swoje podejście do życia i zacząć pomagać innym ludziom. Zrezygnował z pracy nauczyciela i zaczął podróżować po świecie, dzieląc się swoim świadectwem i pomagając innym ludziom w ich duchowej drodze.

Dla Howarda Storma jego świadectwo życia stało się najważniejszą rzeczą w jego życiu. Dzięki temu doświadczeniu zrozumiał, że każdy człowiek ma swoje miejsce w planie Bożym i że każdy może pomagać innym ludziom. Dlatego też, jeśli chcesz znaleźć swoje miejsce w życiu i pomagać innym, zacznij od siebie. Znajdź swoją pasję i zacznij działać. Może nie będziesz miał takiego doświadczenia jak Howard Storm, ale każdy może znaleźć swoją drogę i pomagać innym ludziom.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: howard storm świadectwo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Szkoła Podstawowa Nr 1 – Oferta Edukacyjna

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bydgoszczy oferuje swoim uczniom szeroki zakres edukacji. Przygotowujemy uczniów do życia w społeczeństwie, w którym nauka jest najważniejsza. Nasza oferta

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.